Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Block
km: ប្លុក

en: Count
km: រាប់

en: Heading
km: ក្បាល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក
