Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Block
ku: بلۆک

en: Count
ku: ژمارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان
