Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Container
lt: Konteineris

en: Containers
lt: Konteineriai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Block
lt: Blokas

en: Count
lt: Skaičius

en: Heading
lt: Antraštė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
