Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
