Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Block
mn: Хавтан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
