Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Search index
nn: Søkeindeks
