Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
