Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
