Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Count
ps: شمیر

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Search form
ps: پلټون فورمه
