Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Container
ro: Recipient

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afișează

en: Block
ro: Bloc

en: Count
ro: Contor

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Search index
ro: Index căutare

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Search API
ro: Căutare API

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Contextual filter
ro: Filtru contextual

en: Display plugin
ro: Afișați plugin
