Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Container
ru: Контейнер

en: Containers
ru: Контейнеры

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Block
ru: Блок

en: Count
ru: Количество

en: Heading
ru: Заголовок

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Search path
ru: Путь поиска

en: Form IDs
ru: ID форм

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Search index
ru: Поисковый индекс

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Form settings
ru: Настройки формы

en: Input method
ru: Метод вывода

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Contextual filter
ru: Контекстный фильтр

en: Container type
ru: Тип контейнера

en: Display plugin
ru: Плагин отображения
