Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Block
sl: Blok

en: Count
sl: Število

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Search form
sl: Iskalnik
