Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Block
sq: Bllokuar

en: Count
sq: Numri

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
