Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: View mode
sr: Врста приказа
