Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى
