Search Web Components (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Results
ast: Resultaos
