Search Web Components (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর
