Search Web Components (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: here
bo: འདིར།

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Displays
bo: མངོན་འཆར
