Search Web Components (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Results
he: תוצאות

en: Sort
he: מיון

en: Element
he: אלמנט

en: Edit mapping
he: ערוך מיפוי

en: Displays
he: תצוגות
