Search Web Components (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Required
ja: 必須

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: here
ja: こちら

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Results
ja: 結果

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Element
ja: 要素

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: Sorts
ja: 並び順
