Search Web Components (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Results
ka: შედეგები
