Search Web Components (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: here
ro: aici

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Results
ro: Rezultate

en: Keys
ro: Chei

en: Sort
ro: Sortare

en: Displays
ro: Afișări

en: Label text
ro: Text etichetă

en: Sorts
ro: Sortări
