Search Web Components (1.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Results
se: Ohcanbohtosat
