Search Web Components (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
