Search Web Components (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: here
cs: zde

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Results
cs: Výsledky

en: Keys
cs: Klíče

en: Sort
cs: Řazení

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Sorts
cs: Třídění
