Search Web Components (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: here
et: siin

en: Results
et: Tulemused

en: Keys
et: Võtmed

en: Sort
et: Järjesta

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Sorts
et: Sorteeringud
