Search Web Components (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր
