Search Web Components (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان
