Search Web Components (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: here
lt: čia

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Element
lt: Elementas

en: Displays
lt: Rodymai
