Search Web Components (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Results
ps: پایلې
