Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Multiple select
am: ብዙ ምርጫ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Element
am: አባል
