Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: list
be: спіс

en: select
be: абраць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Multiple select
be: Мносны выбар

en: Required
be: Абавязкова

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Options
be: Налады

en: top
be: уверсе

en: Key
be: Ключ

en: Results
be: Вынікі
