Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: list
bs: lista

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Multiple select
bs: Višestruko selektovanje

en: Required
bs: Obavezno

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Options
bs: Opcije

en: Results
bs: Rezultati

en: Displays
bs: Prikazi
