Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: list
ca: llista

en: select
ca: selecciona

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Multiple select
ca: Selecció múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Options
ca: Opcions

en: here
ca: aquí

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Key
ca: Clau

en: Limit
ca: Límit

en: Results
ca: Resultats

en: Keys
ca: Claus

en: Sort
ca: Ordenació

en: Mappings
ca: Assignacions

en: Displays
ca: Presentacions

en: No mappings defined.
ca: No s'han definit assignacions.

en: Sorts
ca: Ordenacions

en: Override label
ca: Sobreescriu l'etiqueta
