Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Multiple select
dz: སྣ་མང་སེལ་འཐུ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
