Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: list
el: λίστα

en: select
el: επιλογή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Multiple select
el: Πολλαπλή επιλογή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Options
el: Επιλογές

en: here
el: εδώ

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Key
el: Κλειδί

en: Limit
el: Όριο

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: both
el: και τα δύο

en: Keys
el: Κλειδιά
