Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: select
eu: hautatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Multiple select
eu: Hautaketa anizkuna

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Options
eu: Aukerak

en: here
eu: hemen

en: Key
eu: Giltza

en: Limit
eu: Muga

en: Results
eu: Emaitzak

en: Keys
eu: Giltzak

en: Sort
eu: Sailkatu
