Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: list
fi: luettelo

en: select
fi: valitse

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Closed
fi: Suljettu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Multiple select
fi: Monivalinta

en: Required
fi: Pakollinen

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Options
fi: Valinnat

en: here
fi: täällä

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Key
fi: Avain

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Results
fi: Tulokset

en: Keys
fi: Avaimet

en: Display as
fi: Näytä

en: html
fi: HTML

en: Sort
fi: Järjestä

en: Element
fi: Elementti

en: Mappings
fi: Kytkökset

en: Displays
fi: Näytöt

en: No mappings defined.
fi: Kartoituksia ei ole määritettynä.

en: Sorts
fi: Lajittelut

en: Override label
fi: Ohita etiketti
