Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: list
fil: listahan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: none
fil: wala

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: Key
fil: Susi
