Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: list
gu: સૂચિ

en: select
gu: ચયન કરો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Closed
gu: બંધ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Key
gu: ચાવી

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Results
gu: પરિણામો
