Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: list
hr: lista

en: select
hr: odaberite

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Multiple select
hr: Višestruko odabiranje

en: Required
hr: Nužno

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Options
hr: Opcije

en: here
hr: ovdje

en: Key
hr: Ključ

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Results
hr: Rezultati
