Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: list
hu: lista

en: select
hu: választás

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Multiple select
hu: Többszörös választás

en: Required
hu: Szükséges

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Options
hu: Lehetőségek

en: here
hu: ide

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Key
hu: Kulcs

en: Limit
hu: Korlát

en: Results
hu: Eredmények

en: Facet
hu: Finomító

en: both
hu: mindkettő

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Display as
hu: Megjelenítés mint

en: html
hu: HTML

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Results per page
hu: Eredmények oldalanként

en: Element
hu: HTML elem

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Mappings
hu: Leképzés

en: Edit mapping
hu: Leképezések szerkesztése

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: No mappings defined.
hu: Nincs leképzés meghatározva.

en: Search Box
hu: Keresési doboz

en: Label text
hu: Címke szövege

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Sorts
hu: Rendezések

en: Override label
hu: Címke felülírása

en: Processor order
hu: Feldolgozó sorrend

en: Show less label
hu: Kevesebb mutatása címke
