Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: list
jv: daftar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Multiple select
jv: Pilihan jamak

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Options
jv: Opsi

en: here
jv: nag kéné

en: Key
jv: Kunci

en: Results
jv: Kasilé

en: Sort
jv: Urutna
