Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: list
kk: тізім

en: select
kk: таңдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Multiple select
kk: Бірнеше таңдау

en: Required
kk: Қажетті

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: Results
kk: Нәтижелер
