Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Keys
kn: ಕೀಲಿಗಳು

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: Element
kn: ಘಟಕ
