Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: list
lo: ລາຍການ

en: select
lo: ຄັດເລືອກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ
