Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај
