Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: select
my: ရွေးပါ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Results
my: ရလဒ်
