Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: list
nn: liste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Closed
nn: Stengt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Required
nn: Påkrevd

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: here
nn: her
