Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: list
oc: lista

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Closed
oc: Tampat

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Multiple select
oc: Causida multipla

en: Required
oc: Requesit

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Options
oc: Opcions

en: here
oc: aicí

en: Key
oc: Clau

en: Results
oc: Resultats

en: Keys
oc: Clés

en: Displays
oc: Afichatges

en: Override label
oc: Suplantar l'etiqueta
